insanity workout schedule pdf insanity workout schedule Insanity Workout Sale

Tek Çizgi

Kariyerle başarı arasındaki tek çizgi

Foursquare çılgınlığı durdurulmaz olun gezin eğlenin süprizler’den faydalanın!

Foursquare nedir?

Foursquare (dört köşe, meydan)
Foursquare Uygulaması iphone, android, blackberry, palm, ovi ve windows telefonlarında çalışmaktadır.

Foursquare Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra new account (yeni hesap) açıyorsunuz.
Foursquare Ugulaması otomatik başlar ve Check-in (giriş) yapmaya başlarsınız bulunduğunuz mekanı bulur check-in here (buradayım) dersiniz ve o an ne yaptığınızı paylaşırsınız örnek “Tek çizgi – 02122691113 check-in here (buradayım) Foursquare öğreniyorum :)” şeklinde yorumda bulunur ve Foursquare entegresi yaptığınız facebook, bbm ve twitter paylaşım platformunuza gönderirsiniz.

Foursquare uygulaması sayesinde view Check-in history (geçmişi bak) dün nerdeydim? 10 gün önce nereye gittim? sorularından kurtulursunuz.

Foursquare uygulaması sayesinde gezdiğiniz yerlere tekrar uğrar ve bunu devam ettirirseniz süprizlerden faydalanabilirsiniz, sürekli gittiğiniz bir mekanda sizden fazla giden yoksa mayör (belediye başkanı) olursunuz ve bulunduğunuz yerde mayör (belediye başkanı) özel indirim kampanya ücretsiz ikramlardan faydalanabilirsiniz illede mayör (belediye başkanı) olmanızada gerek yok bunu check-in here (buradayım) diyerekte kazanabiliyorsunuz :)

Foursquare uygulaması kullandıkca özel rozetler kazanırsınız her biri sizi bir adım ileri atar ve özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Foursquare uygulaması sayesinde bir anda uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızı görebilirsiniz aynı mekanda yada yakın mekanlarda online olan arkadaşlarınızı anlık görür add friend (arkada ekle) kullanarak arkadaş olarak ekler profiline twitter, facebook ve benzeri uygulamalara izin verdiyse sosyal paylaşım platformunuza ekliyebilirsiniz.
Foursquare uygulaması sayesinde bulunduğunuz mekanın nasıl olduğunu nelerin iyi olduğunu nelerin kötü olduğunu leave a comment (yorum) bölümünde görebilir ve sizde iyi olup olmadığını leave a comment (yorum) gönderebilirsiniz.
Foursquare uygulaması sayesinde yeni kişilerle tanışır yeniliklerden faydalanır belli bir firmayı takip eder firmaysanız size gelen check-in here (buradayım) diyenlere ikramlarda bulunur, ayrıca mayör (belediye başkanı) olanlarada ayrı özel ikramlarda bulunabilirsiniz ücretsiz reklam platformu denemeye değer işlerinizde yerinize göre merkezi yerlerde %100 diğerlerinde ortalama %60 arttış göstermektedir.
Foursquare uygulamasında kullanılan;
Check-in (giriş)
check-in here (buradayım)
push-notification (anlık ileti)
Tips (Tüyolar)
Shout (Haykır)
Friends (Arkadaşlar)
Places (Yerler, Mekanlar)
Explore (Keşfet)
To-Do (Yapılacaklar)

Foursquare uygulamasını indirmek için aşağıdan kendi telefon modelinizi seçiniz yada resmi web sitensine (foursquare.com) uğrayınız.

PalmOvi ve Windows Phone.

3 Responses to “Foursquare çılgınlığı durdurulmaz olun gezin eğlenin süprizler’den faydalanın!”

  1. cihat gunay Bilgi:

    Gercek cok iyi bir aciklama. Benimde ilgimi cekti bende varim artik .:-)

  2. selin TOKER Bilgi:

    Gercekten ayrintili ve anlasilir bir anlatim olmus uygulamayi indirdim sayenizde kullaniyorum :) yardiminiz icin tesekkur ederim.

  3. Hasgül ÖZLÜ Bilgi:

    Kesinlikle çok güzel ve eğlenceli bi program hatta telefonumu değiştirmeyi bile düşündüm :( arkadaşımdan imrendim. ben kullanamıyorum. ama gördüğüm kadarıyla süper bişi.


Tekcizgi'nin bu yazısına yorum yazın

*
Lütfen sağdaki kodu aşağıdaki kutuya giriniz.
Anti-spam image