insanity workout schedule pdf insanity workout schedule Insanity Workout Sale

Tek Çizgi

Kariyerle başarı arasındaki tek çizgi

DIKEY ILETISIM ELEKTRONIK

1997 yılında kurulan Dikey İletişim Elektronik, 2003 yılından bu yana, Dijital Yayın Sistemleri alanında faaliyet göstermektedir. Dikey İletişim Elektronik; Kullanıcıların

ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ürünleri ve dünya pazarında söz sahibi olmuş global markaların işlevsel ve kaliteli ürün gamlarını sektöre sunmaktadır.

Seçkin firmalardan oluşan bayi ağı ile hizmet kalitesini arttırmak, satış sonrası teknik servis hizmetini hızlı ve zamanında sağlamak, müşteri memnuniyeti üst noktalara çıkartmak benimsenen en temel felsefedir.
Dikey İletişim Elektronik; Inverto markalı LNB’ler, Triple Dragon marka uydu alıcıları ve son olarak tüketicilerin beğenisine sunduğu Vu+Duo ve Vu+Solo HD uydu alıcıları ile satış ve satış sonrası hizmetleriyle kaliteyi ve güveni esas alan bir anlayışla sektördeki faliyetlerine titizlikle devam etmektedir.

Dikey İletişim Elektronik; Tüketicilerin beğenisine sunmayı planladığı ürünlerin seçiminde; Kaliteli malzemelerden üretilmiş olmasına, güncel teknolojileri barındırmasına, geliştirilebilir yazılım desteğinin ve sorunsuz bir kullanım imkanının olmasına dikkat etmektedir.

Dikey iletişim Elektronik; Uluslararası Fuarları ve yeni teknolojileri yakinen takip ederek, 2011 yılında ürün gamını genişletip tüketicilerin memnuniyeti için çalışmalarına devam edecektir.

Dikey İletişim Elektronik tarafından ithalatı yapılan ürün hakkında genel bilgi:

INVERTO Markalı LNB’ler:
Dikey İletişim Elektronik 2003 yılından buyana INVERTO marka LNB leri tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

Avrupa LNB Pazarının lideri INVERTO ; Yüksek teknoloji ve kaliteyi bir arada kullanmaktadır. Red EXTEND, Black PREMIUM, Multi CONNECT, Black ULTRA serileri ve özel LNB modelleriyle pazardaki en geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Red EXTEND Single, Red EXTEND Twin, Black PREMIUM Single modelleri DIGITURK Onaylı Ürünler Listesinde yer almaktadır.

Vu+ Duo & Vu+ Solo HD Uydu Alıcıları:

Dikey İletişim Elektronik; 2010 yılın ilk aylarından buyana Vu+Duo ve Vu+Solo HD Uydu Alıcılarını tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

VU+ serisi, baştan çıkarıcı özellikleriyle, TV’nizi eşsiz bir multimedya ve iletişim merkezine dönüştürmekle beraber; Full HD yayın desteği, zengin video ve müzik format desteği, fotoğraf görüntüleme, çoklu yayın kaydı, internet / e-posta erişimi ve LİNUX işletim sistemi yazılımıyla VU+ serisinde bir arada sunulmaktadır.
Linux tabanlı uydu alıcıları ve profesyonel yayın ekipmanının Türkiye’deki uzman dağıtıcısı Dikey İletişim Elektronik tarafından pazara sunulan VU + serisi High Definition uydu alıcıları, sahip olduğu akılcı özellikler sayesinde, uydu alıcısı – multimedya ilişkisine yeni bir boyut kazandırmaktadır.

VU+ Serisi Teknik Özellikler

DVB-S2 tuner, USB ve e-SATA PVR
Linux işletim sistemi
USB, SCART ve HDMI bağlantısı
USB üzerinden Wi-Fi desteği
USB bellekten kolay yazılım güncelleme
Harici USB HD ve harici DVD yazıcı desteği
Akıllı kart okuyucu
2 Modül yuvası
WEB radyo, e-posta desteği
Arayüz (skin) değiştirme seçeneği
D-Smart HD modül uyumlu
MPEG2 / H.264 donanımsal kod çözücü
YPbPr (komponent bağlantısı)
Kompozit bağlantısı
SPDIF (optik ses bağlantısı)
Multimedya oynatıcısı: MKV, DiVX, AVI, VLC, MPEG2, MPEG4, JPG, MP3, WAV,
DTS pass through, TS

 

Siteyi ziyaret etmek için tıklayınız.


Tekcizgi'nin bu yazısına yorum yazın

*
Lütfen sağdaki kodu aşağıdaki kutuya giriniz.
Anti-spam image