insanity workout schedule pdf insanity workout schedule Insanity Workout Sale

Tek Çizgi

Kariyerle başarı arasındaki tek çizgi

DETEK

DETEK, 1995 yılında Türkiye deri sektörünün teknik ve bilimsel altyapısını desteklemek, güçlendirmek ve dünya ölçüsünde deri tekniği ve bilimine integrasyonu, diğer disiplinlerin deri teknolojisine ilgisinin yaratılması ve küresel olarak geliştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla kurulmuştur.

Üyelerinin tamamı; deri konusunda uzmanlaşmış teknik eleman, kimya dalı ile uğraşan ve hangi disiplinden olursa olsun 10 yıl sürekli olarak bu sektörde çalışan kişiler ile dericilik eğitimi kurumlarında, eğitim veren öğretim üyelerinden oluşmaktadır.

DETEK, 2003 yılından bu yana Uluslararası Deri Teknisyenleri ve Kimyacıları Dernekleri Birliği IULTCS’in üyesidir. Bu bağlamda Deri Standart Test Yöntemlerinin hazırlanması, kabulü ve güncelleştirilmesine, ISO, ISO EN standartları olarak onanmasına doğrudan katkı sağlamaktadır.

IULTCS üyeliğinin verdiği görevle deri alanında dünyadaki gelişmeleri Türkye Deri Sektörüne ve Türkiye Deri Sektöründeki gelişmeleri de dünya platformuna taşımaktadır.

DETEK, temel amacı doğrultusunda düzenli olarak teknik toplantılar, seminerler, kongreler ve konferanslar düzenlemektedir. Deri tekniği ve bilimi açısından ortaya çıkabilecek konu ve sorunlarda sektörel ölçütte danışmanlık ve bilirkişilik görevini yerine getirmektedir.

Siteyi ziyaret etmek için tıklayınız.


Tekcizgi'nin bu yazısına yorum yazın

*
Lütfen sağdaki kodu aşağıdaki kutuya giriniz.
Anti-spam image